O życiu i jego przejawach - z Piotrkiem i Grześkiem w rolach głównych

  Statystyki
stat4u

Blog > Komentarze do wpisu

zniechęcenie polityczne

Odechciało mi sie pisać ostatnio.

To znaczy, czasem ciągnie do klawiatury, jak już politycy nasi ukochani palną jakąś spektakularną głupotę, ale ostatnio  polityka to taki kabaret, że musiałabym chyba nie wstawać od kompa. ASZ Dziennik wysiada normalnie.

No i nie chce mi sie opisywać każdej durnoty, bo za dużo tego, coś jakbym się przejadła słodyczami. Ile można?

A to wszystko byłoby zabawne, gdyby nie było prawdziwe, gdyby nie było operacją na żywym organizmie państwa, do tego prowadzoną przez bandę naćpanych operatorów piły tarczowej, którym się wydaje, że cały delikatny system tkanki państwowej da się riezać toporkiem pod widzimisię pewnego gnoma i będzie dobrze.

Nie będzie dobrze, koszty szaleństw obecnej ekipy będą płacić jeszcze nasze wnuki. Gnom odejdzie w niebyt, o jego akolitach świat też zapomni, a długi i rozwalona gospodarka, edukacja i wszystko inne będą sie z mozołem podnosić latami. Że o reputacji państwa nie wspomnę - San Escobar górą!

To niesamowite, jak w ciągu roku można zniweczyć ponad ćwierć wieku zbiorowego wysiłku...

I jeszcze być z tego dumnym.

Wrrrr.

sobota, 28 stycznia 2017, agra1

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2017/01/28 09:01:38
I znów będziemy jeść ośmiorniczki ?
-
2017/01/28 09:19:46
Ośmiorniczki to można za grosze w Lidlu kupić, żadna ekstrawagancja. Andron swój budżet reprezentacyjny przejadł do września, po czym zdjął sobie wszelkie limity i teraz bawi sie "wedle potrzeb"....
-
2017/01/28 22:47:02
Politykę sobie darowałam jakiś czas temu, szkoda nerwów. Wiem, że to co się dzieje, jest straszne, niektórym jednak się podoba. Mnie nie, ale poza solidna pracą i wypełnianiem obowiązków obywatelskich (podatki, udział w wyborach itp) nic więcej nie zrobię. Podziwiam tych, którym się chce protestować...