O życiu i jego przejawach - z Piotrkiem i Grześkiem w rolach głównych

  Statystyki
stat4u

Blog > Komentarze do wpisu

spóźnione urodziny

Znowu przegapiłam, podobnie jak w zeszłym roku.

Mój blog obchodzi 7 urodziny. Tak dokładnie, to obchodził je w poprzednią sobotę, ale zapomniałam - Grzesiek był chory, Piotrek też zaczynał prychać, w rezultacie nie pojechaliśmy na chrzciny najmłodszego z moich stryjecznych bratanków (chwilowo najmłodszego, czwórka kolejnych już w dołkach startowych ).

Zaczynając nie sądziłam,że tak to sie potoczy. Że będzie mi sie chciało pisać tyle lat - a chce, i to jak!!! Uwielbiam to.

Że poznam tyle fajnych osób - nie tylko w rzeczywistości wirtualnej, część tych znajmości przeszła w świat jak najbardziej rzeczywisty - i bardzo je sobie cenię! Dziękuję!

Znajomi "sieciowi"  - pokazujecie, jak wiele można dać drugiemu człowiekowi samą obecnością i dobrym słowem, odrobiną uwagi. Dziękuję!

Wszyscy, którzy chociaż raz zajrzeli do mnie, skomentowali albo i nie - dziękuję Wam wszystkim!!!!

 

dla Was  - moich Gości i Czytelników!

                       

niedziela, 15 listopada 2015, agra1
Tagi: urodziny

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2015/11/16 17:14:57
No serdeczne gratulacje ! 7 lat to kawał życia.
-
2015/11/22 17:00:30
Przegapiłam! Ale mi wstyd! Ale życzenia jak najbardziej szczere i serdeczne: następnych 7 lat pisania /tymczasem, potem się powtórzy!/, mnóstwo satysfakcji i zadowolenia, ciągłego powiększania grupy przyjaciół blogowych, wszystkiego najlepszego w życiu blogowym i prywatnym! :))