O życiu i jego przejawach - z Piotrkiem i Grześkiem w rolach głównych

  Statystyki
stat4u

Blog > Komentarze do wpisu

spóźnione urodziny

Znowu przegapiłam, podobnie jak w zeszłym roku.

Mój blog obchodzi 7 urodziny. Tak dokładnie, to obchodził je w poprzednią sobotę, ale zapomniałam - Grzesiek był chory, Piotrek też zaczynał prychać, w rezultacie nie pojechaliśmy na chrzciny najmłodszego z moich stryjecznych bratanków (chwilowo najmłodszego, czwórka kolejnych już w dołkach startowych ).

Zaczynając nie sądziłam,że tak to sie potoczy. Że będzie mi sie chciało pisać tyle lat - a chce, i to jak!!! Uwielbiam to.

Że poznam tyle fajnych osób - nie tylko w rzeczywistości wirtualnej, część tych znajmości przeszła w świat jak najbardziej rzeczywisty - i bardzo je sobie cenię! Dziękuję!

Znajomi "sieciowi"  - pokazujecie, jak wiele można dać drugiemu człowiekowi samą obecnością i dobrym słowem, odrobiną uwagi. Dziękuję!

Wszyscy, którzy chociaż raz zajrzeli do mnie, skomentowali albo i nie - dziękuję Wam wszystkim!!!!

 

dla Was  - moich Gości i Czytelników!

                       

niedziela, 15 listopada 2015, agra1
Tagi: urodziny

Polecane wpisy

 • nastolatek

  No to mamy w domu nastolatka, już całkiem oficjalnie. Żadne tam "prawie", "zaraz" - nie ma siły.  Dziś o 8.15 Piotrek skończył 11 lat. A mi się zrobiło jak

 • już niedługo, coraz bliżej....

  Nie mogę sie doczekać urodzin Piotrka. Tak jak w zesżłym roku, pomysł mamy taki, że będzie kwiczał, chociaż zupełnie co innego, niż w zeszłym roku. Byle do sobo

 • Na pocieszenie

  Buka umie pocieszyć:

 • Urodzinowy weekend

  Mam za sobą urodzinowy weekend Wiertki. W niedzielę odbyło się przyjęcie dla jej koleżanek. Tort upiekła jedna z moich koleżanek, ze sporym rabatem - był nie do

 • Tydzień urodzinowy

  Rozpoczął się tydzień urodzinowy mojej córki. Na szczęście, chyba zapomniała o tych planach, bo przez siedem dni miała zamiar być dysponentką poleceń w domu :)

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2015/11/16 17:14:57
No serdeczne gratulacje ! 7 lat to kawał życia.
-
2015/11/22 17:00:30
Przegapiłam! Ale mi wstyd! Ale życzenia jak najbardziej szczere i serdeczne: następnych 7 lat pisania /tymczasem, potem się powtórzy!/, mnóstwo satysfakcji i zadowolenia, ciągłego powiększania grupy przyjaciół blogowych, wszystkiego najlepszego w życiu blogowym i prywatnym! :))